Chcem si objednať tlač fotografií. Ako mám postupovať?

Najjednoduchší spôsob ako si objednať tlač fotografií je osobné stretnutie.

 

Tento spôsob doručenia v sebe zahŕňa množstvo výhod. Avšak ak Vám daný spôsob nevyhovuje, môžete nám fotografie na tlač poslať prostredníctvom online služieb, ako napr. uschovna.cz , wetransfer.com, dropbox, google drive a pod. Tieto online služby sú zadarmo.
Fotografie nám zašlite na mailovú adresu : studio(@)monotom . sk

Cenovú ponuku pri väčšom počte kusov si dohodneme osobne/telefonicky. 🙂

Si študent? Super. Do mailu nám prosím pošli svoje meno, ktoré máš na ISIC karte spolu s číslom ISICu a my ti dáme zľavu na všetky naše služby 10%.

 

Ako obdržím svoje vytlačené fotografie?

Fotografie zasielame slovenskou poštou po dohode s každým klientom. Väčšinou fotografie zasielame na Vašu poštu, nie na adresu. Je to lacnejší spôsob a taktiež eliminuje možnosť poškodenia zásielky pri doručení na adresu. Fotografie zasielame zabalené v pevných zasielkových kartónových obaloch. Cena poštovného a balného sa pohybuje od 4,50 Eur s DPH v závislosti na rozmere a počte fotografií. Cenu za poštovné si od-komunikujeme s každým klientom ešte pred odoslaním zásielky. 🙂 Ak ste z Popradu a blízkeho okolia, vieme sa dohodnúť aj na privezení fotografií priamo k Vám domov. Rozvoz si v tomto prípade zabezpečujeme sami.

 

A čo úhrada za fotografie?

Fotografie Vám vieme poslať na dobierku, vtedy sa cena poštovného mierne navýši. Fotografie nám viete uhradiť tak isto prevodom na náš účet vedený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Účet vedený na meno: Dávid Tatarčiak
Číslo účtu: SK06 1111 0000 0066 7171 5004
Swift: UNCRSKBX

Platba prostredníctvom Kryptomien

Táto platba môže byť realizovaná len pri preberaní tovaru a osobnom stretnutí. Zákazník si môže vybrať z niekoľkých kryptomien /Bitcoin, Litecoin, DashCoin, ZCash, BinanceCoin … / v ktorých chce uskutočniť platbu za služby/fotografie. Cena v danej kryptomene sa prepočítava aktuálnym denným kurzom.